Ziņojums Nr. 2541

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.27 10:04
GPS koordinātes: 23.95103, 56.78447 +/- 5.36m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.29
Atrisināts: 2019.05.21
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Olaines pieturvietas. Ļoti piemēslotas. Abās šosejas malās.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

teritorija sakopta, apsekots 20.05.2019.