Ziņojums Nr. 2529

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.27 08:04
GPS koordinātes: 23.73943, 56.959 +/- 3.216m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.09
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nelegāli riepas atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Riepas savāktas