Ziņojums Nr. 2528

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.27 07:04
GPS koordinātes: 23.8038, 56.96938 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.02
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lielupes pludmale pretī Majoru vidusskolai. Tā ir pilna ar stikliem un atkritumiem.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumi savākti