Ziņojums Nr. 2525

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Tukuma novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.26 16:04
GPS koordinātes: 23.17758, 56.96945 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2019.04.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

engurs novads pie Tukuma robeźas SEKĻA EZERS. Milzìgs daudzums sadzīves atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Tukuma novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore