Ziņojums Nr. 2516

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.25 16:04
GPS koordinātes: 23.95361, 56.78569 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.04.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.26
Atrisināts: 2019.05.28
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Stāvlaukumā uz A8 pie pagriezuena uz Ezīti

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 27.05.2019.