Ziņojums Nr. 2510

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.25 13:04
GPS koordinātes: 24.0018, 56.80498 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.04.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.26
Atrisināts: 2019.05.23
Atrisināšanas ilgums: 27 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tieši pagriezienā no Krasta ielas uz Mežezeru

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 19.05.2019.