Ziņojums Nr. 2508

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.04.25 08:04
GPS koordinātes: 25.27323, 57.33198 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2019.04.25
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.30
Atrisināts: 2019.04.30
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau no paša rīta, dārzā strādāt nav iespējams. Periodiski no dienvid austrumu puses, privātā teritorijā ieplūst gāzveida kimisks sastāvs no kura velk uz vemšanu. Vai tiešām ar smadzenēm grūti saprast , ka set ir privāta teritorija un ja ar līgumu ar īpašnieku nav atrunāts , tad visam smakām no citu saimnieciskad darbības japaliek aiz privātīpašuma robežas vai virs privātīpašuma teritorijas gaisa telpas 350 metru augstumā.
Ja kāds sāks stāstīt par visādu veidu atļaujām izmantot man piederošo privātīpašumu par labu trešās personas naudas pelnīšani, viens jautājums Vai viņš maksā nodokļus par šo īpašumu?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Gaisa piesārņojuma gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore


Inspektora komentāri

2019. gada 25. aprīlī plkst 12.00 tika veikta pārbaude, lai pārliecinātos par gaisa kvalitāti pie dzīvojamām mājām “Vecmesli “ un “Jaunmesli”, ar automašīnu apstājoties netālu no abām mājām.
Pārbaudes sākumā pamanīju, ka īpašuma “Vecmesli” dārzā strādā sieviete, iespējams Tatjana Kalniņa, kas pamanot, ka es izkāpju no automašīnas steigšus devās uz dzīvojamo māju. Slikta gaisa kvalitāte netika konstatēta