Ziņojums Nr. 2502

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.24 15:04
GPS koordinātes: 21.58594, 57.24095 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2019.04.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaut kas smirdošs un netīrs ietek grāvi, kurš ietek Ventā!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ventspils novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore