Ziņojums Nr. 2496

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.04.24 03:04
GPS koordinātes: 25.27323, 57.33198 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2019.04.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.30
Atrisināts: 2019.04.30
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Otru nakti pec kārtas paaugstināts trokšņa līmenis ., kurš nāk no dienvid kaimiņiem. Vakar kaimiņu teritorija pa kreisi no mums , bija tita zilos dūmos. Ka noskaidrojam no rīta , visu nakti viņus traucēja dūmi un troksnis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

informācija pieņemta zināšanai