Ziņojums Nr. 2477

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Iecavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.22 14:04
GPS koordinātes: 24.31674, 56.65653 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzti atkritumi mežā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Iecavas novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore