Ziņojums Nr. 2476

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Stopiņu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.22 13:04
GPS koordinātes: 24.23023, 56.94286 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dreiliņu pļava, aiz Kuršu jaunās noliktavas. Ziņoju par auto, kas cita starpā iebrauca zem zīmes uzreiz, bet saņēmu atrakstīšanos par iesnieguma formu un valodu likumu, lai gan pašu norādītie panti nosaka, ka nelikumību gadījumā pietiek ar mutisku ziņojumu. Saraksti esmu saglabājis. Darbības turpinās katru darba dienu. Ar cieņu, A. Peļņa, Lielā iela 11, Dreiliņi, LV 2130

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Stopiņu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore