Ziņojums Nr. 2473

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.22 11:04
GPS koordinātes: 24.42893, 57.31461 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal mežā, ceļmalā, pie koka mēsli!

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Limbažu novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore