Ziņojums Nr. 2469

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.22 06:04
GPS koordinātes: 23.86303, 56.96566 +/- 32.0m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.05.27
Atrisināts: 2019.05.31
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ja sakopj, tad varbūt visu teritoriju?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Sakopts, blakus jauni atkritumi.