Ziņojums Nr. 2464

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.21 16:04
GPS koordinātes: 24.20985, 56.95425 +/- 4.9m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzelzavas iela, netālu no pagrieziena uz Lielvārdes ielu.Telts aizvākta, atkritumi palikuši

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore