Ziņojums Nr. 2438

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.04.20 18:04
GPS koordinātes: 24.13759, 57.02224 +/- 65.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.20
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Очень сильно воняет газом в районе Мангали. Невыносимо!

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude, traucējošas smakas nav konstatētas, vējš ZZR 4m/s T 7 oC.