Ziņojums Nr. 2434

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.20 15:04
GPS koordinātes: 23.61068, 56.93425 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.20
Atrisināšanas ilgums: 29 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sloka #8 blakus Lielupei

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Sakopts.