Ziņojums Nr. 2428

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Cesvaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.20 11:04
GPS koordinātes: 26.31001, 56.95151 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāri šajā vietā tiek izmesti atkritumi. Savācam, bet kāds turpina izgāzt vairākas reizes gadā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Cesvaines novada pašvaldībai.

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore