Ziņojums Nr. 2427

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.20 11:04
GPS koordinātes: 24.03692, 56.92464 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārupē Malduguņu un Daibes ielu krustojumā atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Uzsākta administratīvā lietvedība pret īpašnieku, kurš pieļāvis atkritumu uzkrāšanos sava īpašuma teritorijā.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470