Ziņojums Nr. 2426

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.20 10:04
GPS koordinātes: 24.03044, 56.92293 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.29
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām nav sakopts, atkritumu skaits tikai pieaug visā teritirijå

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Uzsākta administratīvā lietvedība pret īpašnieku, kurš pieļāvis atkritumu uzkrāšanos sava īpašuma teritorijā
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470