Ziņojums Nr. 2407

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.19 07:04
GPS koordinātes: 24.03581, 56.88931 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.04.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.29
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās ka Mārupes novada dome tomēr nav spējīga nodrošināt vides tīrību!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija ir sakopta.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470