Ziņojums Nr. 2384

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.17 16:04
GPS koordinātes: 24.04135, 56.70466 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2019.04.18
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.04.18
Atrisināts: 2019.05.23
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

2019-04-17 ceļa posms no dks tulpe līdz dks ielieči ar atkritumiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 23.05.2019.