Ziņojums Nr. 2380

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.03.19 21:03
GPS koordinātes: 25.27319, 57.33216 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2017.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.04
Atrisināšanas ilgums: 15 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

2017.03.19 22:49 Aizmirsu pierakstīt ka gaisa kustība ir no d-r.Gaisam teorētiski vajadzēja būt tīram taču reāli piesārņots.Ir iespējams fiksēt sīkas daļiņas Redzams foto. Tāpat viegli ir redzēt izteiktu kabatas lukturīša staru kūli.Foto nav redzams.Kas liecina par svešķermeņu klātbūtni no kā gaisma atstarojas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pieņemts darbam.