Ziņojums Nr. 2374

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.16 11:04
GPS koordinātes: 24.10736, 56.92741 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.04.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.09
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Rīgā, pie Mūkusalas ielas apļa jau pirms vairākām nedēļām nozāģēti koki. Tā viņi tur mētājas, kas raisa neizpratni. Lūdzu noskaidrot vai koki nozāģēti likumīgi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Ziņojums par nocirstiem kokiem Rīgā, Mūkusalas ielā bez numura (50. grupa, 153. grunts) ir saņemts un ir uzsākta administratīvā lieta, kurā šobrīd norit lietas apstākļu noskaidrošana.