Ziņojums Nr. 2366

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.19 07:03
GPS koordinātes: 24.10545, 56.91462 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.03
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr. 2366. Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 20.03.2017.(turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par nekoptām teritorijām Sīpolu ielā ?garāžas nesakoptās teritorijas . Inspekcija veica apsekošana 28.03.2017. un sastādīja apskates protokolus, nosūtīja informāciju Pārdaugavas izpilddirekcijai tālākai rīcībai par teritoriju sakopšanu, jo zeme pieder pašvaldībai, kur atrodas gruži.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629