Ziņojums Nr. 2362

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.19 06:03
GPS koordinātes: 24.10713, 56.91471 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.31
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2362, 2362,2364 Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 20.03.2017.(turpmāk ? Inspekcija) tika saņemta sūdzība par nesakoptām teritorijām un gružiem. Inspekcija veica apsekošanu 28.03.2017.,sastādīja apskates protokolus un nosūtīja vēstules Pārdaugavas izpilddirekcijai tālākai rīcībai, jo gruži atrodas uz pašvaldībai piederošas zemes.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00