Ziņojums Nr. 2360

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.03.18
GPS koordinātes: 24.16759, 56.98139 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2017.03.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.24
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve Čiekurkalna 2.šķērslīnijā pie dzelzceļa.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr. 2360 darām zināmu, ka Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk ? Inspekcija) . pārbaudes laikā 22.03.2017, administratīvie pārkāpumi norādītajā teritorijā Čiekurkalna 3. šķērslīnijā 1A, Rīgā, atbilstoši Inspekcijas kompetencei netika konstatēti. Pielikumā foto attēli.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629