Ziņojums Nr. 2357

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.03.17 12:03
GPS koordinātes: 25.27167, 57.32893 +/- 25.0m
Apstiprināts: 2017.03.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.04
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

17.03.2017 13:57 Pēc dūmu virziena redzams, ka dūmiem tendence ir izkliedēties tuvāk zemeij, nevis celties augstāk par dūmeni un koku galotnēm.Tā rezeltātā kaut vaij ir D-R vējš liela daļa ķīmiskā piesārņojuma paliek tuvu augsnes virskārtaij.Koki veido barjeru kas aiztur lielu daļu piesārņojuma jo dzīvojamās mājas izvietotas meža ielokā ko ieskauj koki un mākslīgi izveidota intensīvā rūpnieciskā apbūve kas traucē brīvaij gaisa apriteij.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pieņemts.