Ziņojums Nr. 2356

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Madonas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.17 08:03
GPS koordinātes: 26.30975, 56.65343
Apstiprināts: 2017.03.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveicināti!Vēlētos ziņot par dabas piesārņojumu ar būvgružiem/atkritumiem Mētrienas pagastā Ozolkalnā pie Odzienas ezera. Cik zināms, šī nav oficiāla atkritumu izgāztuves vieta,bet ar pagasta vadītāja nelikumīgu atļauju atkritumi šeit krājas un stāv. Ceru uz Jūsu palīdzību risināt šo jautājumu,jo ir ļoti nepatīkami no lielpilsētas atgriezties savā pagastā,lai izbaudītu dabu pastaigājoties gar ezeru un tā vietā,acīm paveras atkritumu izgāztuve vidē,kur tai nevajadzētu būt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts pēc piekritības