Ziņojums Nr. 2355

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.03.16
GPS koordinātes: 24.18065, 56.98816
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.22
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve Saulkrastu ielā 4/2, Rīgā.

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr. 2355 darām zināmu, ka 20.03.2016. Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk ? Inspekcija) apsekoja foto redzamo teritoriju, kas atrodas Čiekurkalna mikrorajonā, Liepupes ielā 2, Rīgā un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Par konstatēto pārkāpumu atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629