Ziņojums Nr. 2354

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rēzeknes reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.03.16 11:03
GPS koordinātes: 27.21106, 56.27728 +/- 1.0m
Apstiprināts: 2017.03.16
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.03.17
Atrisināts: 2017.05.08
Atrisināšanas ilgums: 21 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāzta riepu krava Baldas upītes krastā, netālu no Baldas dzirnavām, Pušas pagastā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Nekustamā īpašuma saimniece informēja VVD Rēzeknes RVP, ka attēlā redzamās riepas no upes krastā ir novāktas.