Ziņojums Nr. 2353

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.04.14 08:04
GPS koordinātes: 23.70495, 56.95379 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.04.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.26
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Melluži,mežs Bèrzu ielas galā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Atkritumi ir savākti.