Ziņojums Nr. 2350

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.14 16:03
GPS koordinātes: 24.11275, 56.9117
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.21
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve tieši pie dzīvojamam mājām Ķekavas ielas galā. Izskatās ka sētniekiem arī slinkums ķēpāties ar lapu maisiem.

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2350 Tumes ielā Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 15.03.2017.(turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par gružiem Tumes ielā. Inspekcija veica apsekošanu 17.03.2017. šajā teritorijā un konstatēja ,ka gruži atrodas pašvaldībai piederošā teritorijā. Tika sastādīts apskates protokols un nosūtīta vēstule Pārdaugavas izpilddirekcijai par dotā pārkāpuma novēršanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629