Ziņojums Nr. 2346

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.03.13 16:03
GPS koordinātes: 24.41731, 57.07158
Apstiprināts: 2017.03.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.15
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām noplūst kanalizācijas notekūdeņi, sūknis nedarbojas. Kāpēc piešķirts statuss "Atrisināts"? Kāds ir kaitējums videi? Kādi zaudējumi dīķa saimniekiem? Cik m3 noplūduši? Cik ilgi nedarbojas noteksistēma?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

15.03.2017. SIA "Ādažu ūdens" informēja VVD, ka avārija Garkalnē, Ādažu novadā, par kuru tika ziņots 13.03. un 14.03., ir novērsta. Remonta darbi tika uzsākti 13.03. uzreiz pēc ziņojuma saņemšanas un avārija pilnībā novērsta 14.03. Darbu laikā konstatēts, ka nodedzis sūknis.
Pateicamies par modrību.