Ziņojums Nr. 2344

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.03.13
GPS koordinātes: 24.12237, 56.90927
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.21
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie pamestām koka būvēm tiek izmest atkritumi. Būves ir nolaistas uz sagruvušas un arī tās netiek novāktas. Apkārt dzīvo ģimenes ar bērniem, bet vieta ir šausmīga. Īpašnieks par teritoriju neliekas ne zinis. Ir bijuši šeit ciemojoties arī bezpajumtnieki. Nāk pavasaris, laiks sakopt īpašumus.

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2344 Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 14.03.2017. (turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību gružiem un nesakoptām teritorijām Stērstu ielā . Inspekcija veica apsekošanu 17.03.2017.un sastādīja apskates protokolu. Īpašnieks ir informēts par doto pārkāpumu. Pārkāpuma novēršanu jāveic līdz 31.03.2017. Pēc dotā datuma Inspekcija veiks atkārtotu apsekošanu, ja pārkāpums netiks novērsts, tad tiks uzsākta lietvedība un īpašnieks nesīs administratīvo atbildību.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija
tel.: 67026629