Ziņojums Nr. 2343

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.03.13 12:03
GPS koordinātes: 24.41726, 57.07138
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.03.13
Atrisināts: 2017.03.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ādažu nov., Garkalnes ciems - kārtējo reizi nedarbojas sūknis, kam jāpārsūknē kanalizācijas notekūdeņi uz attīrīšanas iekārtām. Privātā ūdenstilpnē noplūst kanalizācijas notekūdeņi. No grodiem noplūstam redzama straumīte ar smakojošu kanalizācijas saturu.

Inspektora komentāri

Plūdu dēļ radās elektrības pārrāvumi, kā rezultātā nedarbojās sūkņu stacija. Sūkņu stacijas darbība ir atjaunota.