Ziņojums Nr. 2342

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.03.13 08:03
GPS koordinātes: 24.03281, 56.97412 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2017.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Regulāri tiek dedzināti atkritumi un apkārtnē neciešama smaka jau gadiem. Parasti dedzina no rīta līdz pusdienlaikam. Kopā ar smaku no skursteņa nāk melni kodīgi dūmi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Uzņēmumā atrodas gāzes apkures katls, apkurei tiek izmantota dabas gāze. Gāzes apkures katls ir paredzēts tikai dabas gāzes sadedzināšanai, tiek vērtēts, ka šāda veida katlā netiek dedzināti sadzīves atkritumi.