Ziņojums Nr. 2341

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.12 15:03
GPS koordinātes: 24.05986, 56.96815 +/- 4.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.16
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ничего непоменялось

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz ziņojumu Nr. 2341, informējam - Rīgas domes Administratīvā inspekcija 13.03.2017. plkst.14.40 apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Iļģuciemā, Rīgā, (atkritumu tvertņu novietne pretī dzīvojamai ēkai Riekstu iela 21). Atkritumu tvertnes jau bija iztukšotas, bet teritorijā aiz tvertnēm ir uzkrājušies dažādi atkritumi, nav aizvesti maisi ar lapām. Informēts apsaimniekotājs SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" iecirknis "Kurzeme" - nodrošināt sakopšanu.