Ziņojums Nr. 2340

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.03.12 14:03
GPS koordinātes: 25.12264, 56.62426 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2017.03.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.27
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izrakta grants un samesti sadzīves atkritumi. Pirms kāda gada bija tikai neliela bedre kur rakta grants nelegāli! Nu bedre ir kļuvusi milzīga!

Apstiprinātāja komentāri

Saņemts.
Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Anda Ozoliņa
Valsts vides dienesta
Lietvedības daļas vadītāja
E – pasts: anda.ozolina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Skrīveru novada pašvaldības policija veica vietas apsekošanu, bet lietiski pierādījumi, kas varētu liecināt par atkritumu izcelsmi, netika atrasti. Pamatojoties uz Atkritumu apsaimniekošanas likuma 15.panta 4.daļu, informācija tiks nodota zemes īpašniekam.

Cieņā,

Ansis Martinsons
Skrīveru novada domes
izpilddirektors