Ziņojums Nr. 2326

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.05 12:03
GPS koordinātes: 26.43799, 55.74008 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2017.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.26
Atrisināšanas ilgums: 20 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piemeslots pie paša ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Laba ziņa! Saņemta informācija no Meduma pagasta pārvaldes , ka pēc norādītajām koordinātēm atkritumi tika savākti 2017. gada 14. martā

---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00