Ziņojums Nr. 2325

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2019.04.13 10:04
GPS koordinātes: 23.69767, 56.6613 +/- 0.8m
Apstiprināts: 2019.04.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.05.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

mazdārziņu izgāztuve?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

2018.gada 12.novembrī apsekojot Atmodas ielu, Jelgavā JPPP inspektori konstatēja, ka Atmodas ielā 61, Jelgavā īpašuma teritorijā atrodas sadzīves atkritumi ( skārdenes, plastmasas maisi, automašīnas riepas, plastmasas iepakojumi, stikla pudeles, papīri, plēve, kartona iepakojumi u.c.), dārza bioloģiski noārdāmie atkritumi (koku zari, koku lapas, zālaugu zaļās atliekas u.c), kā arī automašīnas bampers. Īpašnieka – juridiska personas pārstāvji uz JPPP pavēsti nav atsaukušies, un nav snieguši nekādus paskaidrojumus par situāciju vai iespējamiem teritorijas sakopšanas termiņiem.

JPPP inspektori 2018.gada 10.decembrī īpašniekam sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu ZZ Nr.530009 par Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošo noteikumu Nr. 12-15 „Jelgavas pilsētas administratīvās teritorijas labiekārtošana un inženierbūvju uzturēšana” prasību neievērošanu.

2019.gada 19. un 28.februārī JPPP inspektori atkārtoti apsekoja īpašumu Atmodas ielā 61, Jelgavā, apsekošanas laikā tika konstatēts, ka īpašuma teritorijā atrodas sadzīves atkritumi.

2019. gada 1.aprīlī JPPP inspektori konstatēja, ka Atmodas ielā 61, Jelgavā īpašuma teritorijā nav veikti zemes apsaimniekošanas pasākumi un zāles nopļaušana, lai novērstu kūlas veidošanos, īpašuma teritorijā atrodas sadzīves atkritumi.

Īpašnieka – juridiskas personas pārstāvji uz JPPP pavēsti nav atsaukušies, un 2019.gada 20.maijā īpašniekam tiks sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 51.panta 2.daļas pārkāpšanu un Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošo noteikumu Nr. 12-15 „Jelgavas pilsētas administratīvās teritorijas labiekārtošana un inženierbūvju uzturēšana” prasību neievērošanu.