Ziņojums Nr. 2324

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.04.13 10:04
GPS koordinātes: 24.03174, 56.91665 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.04.15
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mārupē Akmeņu un Lielās ielas stūrī kāds atstājis riepas un lampas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470