Ziņojums Nr. 2320

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.04 13:03
GPS koordinātes: 23.51492, 57.00725 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2017.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.04.18
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lapmežciemā jūras krastā novietotas riepas un betona gabali.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pludmale sakopta