Ziņojums Nr. 2319

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.04.13 00:04
GPS koordinātes: 24.14463, 56.96944 +/- 10.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.04.13
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīgā, indrānu ielā 24 tikko sajutu mājā nāk tāda kā naftas produktu smaka, logus nav iespējams atvērt jau stundu pasekoju bet baigi smird... sakiet kas tas varētu būt kas tā smird? Vienkārši pamodos no smakas kas nāk pa logu ... aizvēru uzreiz logus :((

Inspektora komentāri

Tika veikta pārbaude vējš 4-5 m/s, ZA, T 0 - -1oC. Smakas nevar nakt no BLB termināla.