Ziņojums Nr. 2318

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.04 08:03
GPS koordinātes: 24.23405, 57.01362 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.07
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi Jaunciema gatvē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz ziņojumu Nr.2318 darām zināmu, ka 06.03.2017. Rīgas domes Administratīvā inspekcija atbilstoši savai kompetencei atbildīgajām personām sastādīja apskates protokolu par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija