Ziņojums Nr. 2317

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.03.03
GPS koordinātes: 24.10254, 56.97273 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2017.03.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.10
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Adrese: Katrīnas dambis 31 (dziļāk teritorijā vecās garāžas)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz ziņojumu Nr. 2317 darām zināmu, ka 06.03.2016. Rīgas domes Administratīvajā inspekcijā (turpmāk ? Inspekcija) apsekoja teritoriju starp Katrīnas dambi un Ūmeo ielu un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Par konstatēto pārkāpumu atbildīgajai personai ? Rīgas Ziemeļu izpilddirekcijai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 „Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi” prasību neievērošanu.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija