Ziņojums Nr. 2314

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Engures novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.03.03 10:03
GPS koordinātes: 23.52282, 56.99641
Apstiprināts: 2017.03.03
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

arkritumi tiek apberti ar lapam rudeni un lielos maisos tiek iznesti juras krasta,kur putni tos saples vai tiek ieskalots jura. Melnie maisi tiek iznesti vienmer pirms vetras. tas turpinas loti daudzus gadus. Lapmezciema pludmale

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Engures novada pašvaldībai


---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00