Ziņojums Nr. 2312

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.03.02
GPS koordinātes: 24.10121, 56.90033 +/- 10.0m
Apstiprināts: 2017.03.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.09
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izskatās pēc betona daļas no balkona!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2312- Ozolciema ielā Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 02.03.2017.(turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par būvgružu atrašanos Ozolciema 48 piegulošajā teritorijā. Inspekcija veica apsekošanu 07.03.2017.un konstatēja faktu ,ka būvgruži (daļa no lodžijas konstruktīvajiem elementiem) atrodas uz Ozolciema 48 piegulošajā teritorijā. Tika sastādīts apsekošanas protokols, noskaidrots apsaimniekotājs un nosūtīta vēstule par pārkāpuma novēršanu līdz 27.03.2017.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija