Ziņojums Nr. 2304

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Nīcas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.26 14:02
GPS koordinātes: 21, 56.46144 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.02.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.02.27
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Beigts ronis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Roņa līķis no pludmales savākts un nodots utilizācijai SIA "Reneta"