Ziņojums Nr. 2298

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.02.21 15:02
GPS koordinātes: 24.11338, 56.95621
Apstiprināts: 2017.02.22
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.03
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāpēc kafejnīca preces pieved, izmantojot trotuāru un bildē var redzēt ka arī iznīcina zālienu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informēju, ka Rīgas pašvaldības policijā saņemta Jūsu vēstule par apstādījumu bojāšanu Krišjāņa Valdemāra ielā, Rīgā. Pamatojoties uz sniegto informāciju Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki pievērsīs uzmanību norādītajai adresei, kā arī veiks pārrunas ar kafejnīcas vadību. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes Sabiedriskās kārtības sargāšanas nodaļas priekšniekam N.Mažolim pa tālruni 67181196. Vienlaikus par konstatētajiem likumpārkāpumiem iedzīvotājiem nepieciešams informēt Rīgas pašvaldības policiju, zvanot uz attiecīgās struktūrvienības dežūrdaļu vai uz Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Operatīvās vadības biroju pa tālruni 110, jebkurā diennakts laikā. Papildus informāciju par likumpārkāpumiem var nosūtīt Rīgas pašvaldības policijai, izmantojot mobilā tālruņa aplikāciju http://rpp.riga.lv/index.php/lv/q-a-hidden-3/2514-iepazistieties-rigas-pasvaldibas-policijas-mobila-lietotne-aplikacija
Rīgas Pašvaldības policija