Ziņojums Nr. 2296

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas administratīvā inspekcija
Pieteikuma datums: 2017.02.21
GPS koordinātes: 24.12301, 56.91689 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.02.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.03.02
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izgaztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Kristīne Krūmiņa
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: kristine.krumina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Vides SOS Nr.2296(Mūkusalas un Mazā Bauskas ielas) Rīgas domes Administratīvā inspekcijā 21.02.2017. (turpmāk ? Inspekcija) tika saņemts Jūsu e-pasta iesniegums ar sūdzību par gružiem Mūkusalas ielā 82. Inspekcija veica 24.02.2017. apsekošanu, sastādīja apskates protokolu un nosūtīja vēstuli par noteiktā pārkāpuma likvidēšanu līdz 13.03.2017. Pēc dotā datuma tiks veikta atkārtota apsekošana un, ja dotais pārkāpums netiks novērsts ,tad būs sastādīts protokols un uzsākta lietvedība.
Rīgas domes Administratīvā inspekcija